Menu

11 000 stran důkazů v zásadní kauze o dopadech 5G

23.1.2021 - Bez kategorizace
11 000 stran důkazů v zásadní kauze o dopadech 5G

V pondělí 25. 1. 2021 v 15.30 našeho času (CET) se můžete na kanálu https://www.youtube.com/watch?v=E3jsLvaLC3g stát svědky zásadní kauzy týkající se 5G sítí a jejich dopadu na naše zdraví.

V případu, který projednává americký odvolací soud je dle informací webu the Defender nashromážděno jedenáct tisíc stran důkazního materiálu svědčícího o negativních zdravotních dopadech 5G sítí. Soudní kauza vznikla na základě skandálního stanoviska FCC k šetření ohledně negativních účinků mobilních technologií, běžícího od roku 2013 do roku 2019. FCC odmítlo uznat jakékoliv negativní účinky 5G technologií na lidské zdraví navzdory zhruba dvěma tisícům připomínek z celého světa zaslaných vědci, lékaři, organizacemi a rodiči dětí trpících zdravotními problémy ve vztahu k EMF/EMP (elektromagnetická pole, produkovaná všemi bezdrátovými technologiemi).

Připomínky v rámci tohoto šetření obsahovaly odkazy na tisíce vědeckých studií s naprosto jasnými důkazy ve smyslu zdravotní škodlivosti VF EMP (vysokofrekvenčního elektromagnetického pole, kam spadá i 5G). Rozhodnutí FCC neobsahovalo žádnou analýzu vědeckých podkladů a dodané připomínky ignorovalo. FCC nepředložilo ani vědecké důkazy na obhajobu svého rozhodnutí. Výsledkem následných soudních sporů je právě pondělní slyšení.

Doplňme jen ve stručnosti, že proti zběsilému zavádění 5G technologií se v minulosti vyjádřila mimo jiné i americká armáda. Ta na základě rozsáhlých testů došla k závěru, že 5G bude rušit signál GPS. Podle dalších zdrojů může 5G představovat závažný problém pro letecké přístroje, zejména radary.

Co dodat závěrem. V našich hlavních zprávách podobná sdělení nehledejte. Proč? Ptejte se spolu s námi, jak je možné, že tato část reality být vysílána podle všeho nesmí…

— MR

Další zdroje:
https://childrenshealthdefense.org/defender/landmark-5g-case-against-fcc-hearing-set-jan-25/
https://ehtrust.org/5g-protests-worldwide/
https://www.5gappeal.eu/
https://www.emfsmog.cz/
https://elektrosmog-info.voxo.eu/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *