Menu

Podpořte nás

Přinášíme našim čtenářům alternativní pohled na problematiku mobilních technologií. Cílíme na pravdivou a nezávislou žurnalistiku založenou na detailní analýze stovek informačních zdrojů. Rozkrýváme skryté finanční zájmy za tendenčními výklady vědy. Podporujeme kritické myšlení a prověřování informací, proto se vždy snažíme transparentně uvádět informační zdroje.

Chceme vám pomoci se zorientovat v moři protichůdných informací, které dnes na každého z nás útočí. Zprávy, které utvrzují uživatele, že všechno je v pořádku a žádná rizika neexistují, mohou být chytrou reklamní kampaní. Je třeba si klást otázku „kdo ze zveřejňování takových informací může profitovat?“ Typicky všichni, kteří prodávají daný rizikový produkt ale i služby s ním spojené, nebo jsou nějakým jiným způsobem napojeni na danou oblast průmyslu.
Věřte nebo ne, každá existující věc má jak svoje výhody, tak i nevýhody. Tak jak je možné, že o nevýhodách mobilních technologií, ale i dalších technologií, se ve veřejném prostoru téměr naprosto mlčí?

Veškerý obsah nášeho serveru je udržovaný na základě dobrovolného studia velkého množství vědeckých studií, článků, videí a dalších informací.
To vše ve volném čase a bez napojení na jakoukoliv ziskovou aktivitu. Informace jsou k dispozici pro všechny.

Pokud se vám mobilní vlna líbí, kliknutím na tlačítko „Donate“ máte možnost přispět částkou dle vašeho uvážení na provoz a další rozvoj webu.

Děkujeme!