Menu

Jak můžeme pomoci?

Zaměřujeme se na propagaci a podporu rozumného, vyváženého využití technologií v souladu s limity lidského těla, přírodou, udržitelným rozvojem. V dnešním světě je velmi snadné dostat se do úzkých díky přehnané expozici technologiím. Ať už je vaše situace jakákoliv, nabízíme Vám pomoc formou konzultace. Vyřešili jsme již celou řadu „neřešitelných“ problémů.

První konzultaci v rozsahu do 30 minut máte zdarma, stačí zavolat na (+420) 910 057 773. Pro další informace se na nás můžete také obrátit emailem nebo pomocí kontaktního formuláře.

Jak podpořit rozumné využití technologií?

Zaujala Vás témata, kterým se věnujeme na našem blogu? Existuje řada možností, jak rozumné využití technologií ve vašem okolí aktivně podpořit. Informovanost je v otázkách negativních dopadů technologií stále tristní. Naší hlavní motivací je pomoci těm, kteří o pomoc stojí. Změna se nestane sama od sebe, velcí hráči nezřídka profitují na aktuálním stavu nevědomého používání technologií.

Z vlastní zkušenosti víme, že je velmi těžké dnes kohokoliv o čemkoliv přesvědčit, proto nabízíme naši asistenci. Situaci řešíme tak, že se především nesnažíme nikoho přesvědčovat. Soustředíme se na prezentaci vědeckých faktů a informací ze zahraničí, kde vývoj ohledně technologického uvědomění v mnoha ohledech výrazně pokročil. Je na každém, aby si udělal závěry a názor sám.

V běžném životě se setkáváme s řadou polopravd a zkratek, ze kterých často profituje velký průmysl. Mnozí dnes tvrdí, že soukromí už neexistuje. Jiní říkají, že nemá smysl se bránit proti expozici EMF, protože antény a mobily „jsou všude“. Taková tvrzení jsou však mylná.
Každá informace, kterou uchráníte, zůstane součástí vašeho soukromí. Každá vyšší expozice EMF, které předejdete, bude mít pozitivní vliv na váš celkový zdravotní stav.
Ale hlavně, pokud omezíte vlastní expozici a ochráníte vlastní soukromí, máte šanci pozitivně ovlivnit i všechny lidi kolem. Stanete se tak součástí systému „pozitivní zpětné vazby“.

Způsobů, jak dramaticky omezit Vaši expozici EMF, existuje celá řada. Je ale málo lidí, kteří tématu rozumějí do hloubky a zároveň mají praktickou zkušenost. Díky tomu, že podobné diskuse vedeme s nejrůznějšími lidmi více než deset let a jsme v kontaktu s našimi předními odborníky, dokážeme prezentovat přesvědčivá fakta a vyvrátit nepravdy. Umíme pro Vás najít optimální řešení v dané situaci.
Stejně tak ale dokážeme poznat, kdy pokračovat v diskusi prostě nemá smysl a nebojíme se to říct. Čas nejsou jen peníze, čas je energie, jeden ze základních rozměrů naší reality. Pokud chcete začít používat technologie rozumně, s ohledem na některé jejich negativní dopady, není nic důležitějšího, než začít včas.

Na našich přednáškách a workshopech je vždy prostor pro dotazy. Prostor naopak nedostávají ti, kteří by chtěli aktivně propagovat informace z dílny mobilního a internetového průmyslu, ve stylu, že mobily vůbec neškodí, soukromí neexistuje nebo podobné evidentní nesmysly. Takové informace totiž zcela zaplnily prostor velkých médií, stejně jako reklamní prostor. Není tedy možné tomuto typu informací a jejich šiřitelům poskytovat další prostor na našich akcích.

Cena konzultace pro veřejnost je 1 500 Kč za jednu hodinu. Konzultace pro firmy řešíme individuálně.