Menu

Stíhačky (a stíhači)

27.6.2017 - Bez kategorizace, Mobilní etiketa
Stíhačky (a stíhači)

Nezasvěcenému čtenáři se může na první pohled zdát, že u nás k tématu stíhačky není příliš o čem psát. “Našich” polovyzbrojených 14 Gripenů – pronajatých za 20 miliard, přičemž za podobnou cenu by se daly koupit – by případného nepřítele asi nezastrašilo. Moderní stíhací nebo spíše už univerzální bojové letouny je porážejí rozdílem celé generace.

Zato si málokdo uvědomuje, že zde máme v záloze desítky tisíc stíhaček, které hrůzu rozhodně nahánějí a ne zrovna malou. Dámy prominou. Ano, řeč je o té části našich drahých partnerek ale i partnerů, která neúnavně pronásleduje své partnery/partnerky. Ale ono stíhání se nemusí zdaleka omezovat jen na partnery.

Stíhání jako sociální fenomén, kdy jeden z partnerů toho druhého vyhledává a sleduje více, než je pro toho druhého únosné, dospělo s příchodem mobilních telefonů ke skutečnému rozkvětu. I když jistě v nějaké formě existovalo i dříve, život nejednoho zbohatlického mobilního telefonu ukončilo zlostné mrštění o zem ve chvíli, kdy už se ty neustálé zprávy nebo hovory prostě nedaly vydržet.
Proč zbohatlického? Normální člověk kvůli póze mobil neroztříská.

Stíhání ale může mít i jiné formy a často mnohem zábavnější. Silnější partnerky například podněcují své údajně málo vynalézavé muže, aby se zdokonalovali v různých erotických praktikách. A to třeba i způsobem, že jim platí kurzy, kde se učí tyto techniky na živých modelkách. Nakonec pánové, ruku na srdce, co byste pro svoji milovanou neudělali?
Technicky zdatnější mužové potom zase praktikují různé šmírovací techniky na objekty jejich zájmu, většinou ženského pohlaví, které mohou dojít až k úspěšným pokusům o nabourání se do jejich mobilního telefonu / e-mailu nebo dalších prostředků.
Ať už se jedná o praktiky více či méně nevinné, každý takový pachatel by se měl občas zamyslet, jak by se cítil v kůži postiženého. A člověku, který sám sebe považuje za normálního, rozhodně neuškodí krátce zapátrat v paměti, zda se něčeho podobného v minulosti sám nedopustil.

Další dimenzi stíhání může představovat stíhání pracovní, kdy vás někdo na dovolené musí neustále obtěžovat pracovními věcmi. Ať už je to šéf nebo zákazník, který právo na dovolenou prostě z nějakého důvodu nerespektuje. Nebo když vám nadřízený každý druhý večer volá domů. Lze provozovat i naopak.

Takže přátelé, staré otřepané ale pravdivé: Nečiňme ostatním, co sami nemáme rádi. Tedy s výjimkou těch sexuálních kurzů, to by snad mohlo být přínosné :).


Zdroje:

http://g.cz/6-veci-ktere-dela-cerstve-zamilovana-zena-ale-nikdy-to-neprizna/
https://cs.wikipedia.org/wiki/Arm%C3%A1da_%C4%8Cesk%C3%A9_republiky#Gripen
http://www.armadninoviny.cz/ceska-armada-si-priplati-za-modernizaci-jas-39-gripen.html
http://feminity.zoznam.sk/c/858962/zena-stihacka-je-zabijakom-vztahu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *